INFO: +420 577 113 071 | mestys@pozlovice.cz
Dnes je 25. července 2024 a svátek má Jakub 22°C | Zítra Anna 25°C

21. Slet čarodějnic

30. dubna 2023 | Český svaz žen

Nadpis článku

Letošním tématem byla ta NEJ „světýlková“ čarodějnice. Mohlo by se zdát, že všechny účastnice spoléhaly na počasí, (které nám ještě před samotným sletem nepřálo), a doufaly, že svými světýlky oslní porotu i během odpoledne, kdy počasí dle původního plánu mělo být „nic-moc“. Ale to bychom nebyly my – pro někoho vědmy, čarodějnice, věštkyně, atp. – abychom „nezařídily“ krásné slunečné počasí. Náš cíl byl jeden - chtěly jsme, aby si všechny účastnice byly při hodnocení porotou rovny, prostě aby si nezáviděly, že jedna svítí tak a druhá onak, že jedna má světýlka bílé a druhá třeba růžové, jedné jdou světýlka vidět více, druhé zase méně …. A tak porota, aniž by viděla svítit jediné světýlko, vybrala následovně:

Čarodějnický potěr: 1. Stelinka Balážová, 2. Lilianka Smutná, 3. „Krásná neznámá“

Čaro-dorostenky: 1. Nikča Maňasová, 2. Zuzka Rajznauerová, 3. Adélka Bednaříková

Staré vydry: 1. Anežka Hrabinová, 2. „Lázeňská dračice“, 3. Magda Žmolíková

Jakmile se setmělo, začaly se po výletišti pohybovat a zářit světýlka jak svatojánské mušky. Tudíž nejen hřiště, ale také taneční parket ožil různými variacemi světýlek, blikaček a podobných věciček, které se neustále pohybovaly v rytmu hudby pod taktovkou DJ-e Honzy Sosny.

 Cíl letošního ročníku byl splněn – rozzářili jsme výletiště nejen světýlky, ale také energií všech, kteří se na akci dostavili.

Tímto bychom rády ještě jednou poděkovaly všem sponzorům a ostatním lidem, kteří darovali ceny do tomboly a také pro vítězky 21. sletu. Největší poděkování však patří všem členkám a příznivcům pozlovských čarodějnic, kteří se podíleli na celé akci - DĚKUJEME, BEZ VÁS BY TO NEŠLO!

Fotogalerie 26 fotek

+20

Sledujte nás i na sociálních sítích