INFO: +420 577 113 071 | mestys@pozlovice.cz
Dnes je 14. července 2024 a svátek má Karolína 23°C | Zítra Jindřich 29°C
SK Pozlovice

SK Pozlovice

-
Informace

Nadpis článku

Zajišťujeme sportovní činnost v Pozlovicích

Sportovní klub Pozlovice, z.s.

Hlavní 361, Pozlovice 763 26

IČ: 18810748
datová schránka: bq36es

Sportovní klub je spolkem, který zastřešuje organizovaný sport v městysi Pozlovice. Jeho historie sahá až do roku 1921, tedy již více než sto let, kdy byla založena Tělocvičná jednota Sokol. I když v průběhu 20. století došlo z politických důvodů k dočasnému zrušení spolku, sportovat se u nás nikdy nepřestalo. Od roku 2016 došlo k transformaci organizace na zapsaný spolek a ke změně jména, nicméně na tradice našich předchůdců navazuje dále.

SK Pozlovice v současné době sdružuje 8 oddílů, přičemž oddíly kopané, ledního hokeje a šachu reprezentují městys v dlouhodobých soutěžích. Základnu tvoří více než 200 členů, z čehož je významná část mládežníků. Tvoříme tak největší zájmovou organizaci v Pozlovicích. Díky spolupráci se samosprávou městyse sportujeme v několika areálech venkovních i krytých. Věříme, že v nejbližší době se podaří vybudovat sportovně kulturní centrum, kam bychom mohli přesunout většinu akcí, tělocvičného, zájmového i zábavních typu.

Je třeba pečovat o duševní zdraví, stejně jako musíme dbát i na to tělesné. Zvláště v dnešní moderní době, kdy u mnoha lidí dochází k úbytku pohybových aktivit, zvýšené hladině stresu a jiným negativním dopadům na náš život se může pro mnohé stát sport možností, jak nabýt duševní rovnováhy a zároveň se nabít energií.

Proto SPORTU ZDAR!

Předseda:
Pavel Žmolík

Výkonný výbor:
Vladimír Hrabina, místopředseda
Martina Matulíková, hospodářka
Renata Sęková, referentka
Ondřej Bartončík, člen výboru
Milan Žebráček, člen výboru

 

Sledujte nás i na sociálních sítích