INFO: +420 577 113 071 | mestys@pozlovice.cz
Dnes je 25. července 2024 a svátek má Jakub 22°C | Zítra Anna 25°C

12. Perníčkový den, pečení perníčků a rozsvěcení vánočního stromečku

24. listopadu 2023 | Český svaz žen

Nadpis článku

I říjen byl aktivní, to se výbor sešel ke schůzce, aby řádně naplánoval nadcházející listopadové a prosincové akce – perníčky, perníčky a zase jenom perníčky J Ano, tak jako každý rok i ten letošní se nesl ve vůni perníčků. Některé z našich členek (snad asi pořád ty stejné) se v třetím listopadovém týdnu sešly, aby upekly pár kusů perníčků (cca 900 ks) na nadcházející akce – Rozsvěcení vánočního stromečku v obci a 12. Perníčkový den. Děvčata si to náramně užila a pečení jim neskutečně rychle uteklo - asi daleko rychleji než těm, které tyto perníčky posléze zdobily J

V pátek 24. listopadu jsme opět přidaly ruce k dílu a podílely jsme se na rozsvěcování vánočního stromečku v centru Pozlovic. Naše členky jste mohly potkat nejen ve stáncích s prodejem nebo občerstvením, ale také jste na ně mohly narazit jen tak, jak si užívají předvánoční atmosféru. Tímto bychom rády poděkovaly všem děvčatům, která si našla čas a pomohla s přípravou a prodejem.

První adventní víkend se nesl opět ve znamení perníčků. Tentokrát jsme se sešli na 12. ročníku Perníčkového dne, kde byly nejen dílničky pro děti, ale také byla možnost si nazdobit své nebo na místě zakoupené perníčky na Vánoce. 

Fotogalerie 26 fotek

+20

Sledujte nás i na sociálních sítích